Usługi

Hirudoterapia

Witam,
hirudoterapią zajmuję się od 2008 roku. Moim mistrzem jest dr inż. Zygmunt Franciszek Dynowski u którego zdobywałam szlify zawodowe i certyfikat. Kurs ukończyłam w Przedsiębiorstwie Wdrożeń … (czytaj więcej)

Terapia manualna

Terapia manualna? Co to za zabieg? Jak jest wykonywany? Czym jest a czym nie jest? I wiele innych pytań nasuwa się osobom spotykającym się z tym terminem. Poniższy opis będzie dotyczył sposobu wykonania zabiegu przeze mnie. Moja metoda oparta jest na …(czytaj więcej)

Metoda dr. Volla

Na czym polega metoda Volla?

Metoda polega na pomiarze potencjałów bioenergetycznych punktów akupunkturowych powiązanych z odpowiednimi tkankami, narządami lub ich częściami. Opiera się na zasadach chińskiej akupunktury. EAV czerpie z założeń tradycyjnej chińskiej akupunktury. To dr. Vollowi zawdzięczamy rozpowszechnianie klasycznej akupunktury w zachodnim świecie. Lekarz ów zgłębiał filozoficzne zasady tej metody terapii, a potem postanowił zaadaptować je do tradycyjnego sposobu leczenia. Jego najdonioślejszym dokonaniem okazało się wprowadzenie do dzisiejszej wiedzy medycznej lokalizacji punktów akupunkturowych. W trakcie wieloletnich badań dr Voll sam odkrył i nazwał kolejne meridiany. Jego zasługi są tym bardziej znamienne, że nowe meridiany zostały przyporządkowane konkretnym narządom…(czytaj więcej)

Masaż relaksacyjny

Masaż ten, to autorski rytuał, łączący techniki polinezyjskich masaży ma-uri i lomi-lomi oraz umiejętnie dobrane delikatne techniki europejskiego masażu klasycznego… (czytaj więcej)

Świecowanie i konchowanie ucha
Naturalne zabiegi wzorowane na praktykach medycznych amerykańskich Indian Hopi fantastyczne rezultaty oczyszczające i leczące uszu i zatok.

Historia

Praktyka tej starożytnej, delikatnej i naturalnej terapii pochodzi z Azji, stosowana była również przez Indian obu Ameryk. W czasach nowożytnych Indianie Amerykańscy: Hopi i Cherokee oraz Indianie z Meksyku wciąż używają świecowania jako środka leczniczego. Poprzez Indian Hopi – ludzi, których charakteryzowała rozległa wiedza dotycząca różnych metod leczniczych oraz wielki rozwój duchowy – wiedza dotycząca świecowania i konchowania dotarła do Europy…  (czytaj więcej)

Leczyć chorobę, to jak drążyć studnię, dopiero wtedy, kiedy chcemy ugasić pragnienie.

Przysłowie chińskie -2500 lat p.n.e .

Search
Advertisement