Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny całego ciała.

 

Masaż ten, to zarazem wykwintny prezent dla bliskiej Ci osoby, jak i chwila ukojenia dla Twojego ciała i umysłu. Masaż ten, to autorski rytuał, łączący techniki polinezyjskich masaży ma-uri i lomi-lomi oraz umiejętnie dobrane delikatne techniki europejskiego masażu klasycznego. W gabinecie stworzona jest orientalna atmosfera dzięki subtelnym zapachom i  falującym promieniom świec oraz zmysłowej, relaksującej muzyce.  Podczas prawie 2 godzinnego seansu masażu zapominamy o problemach dnia codziennego.  Często bywa, że podczas tego masażu puszczają nam bloki emocjonalne w postaci łez, westchnień, krzyków, jęków, itp.,  są to przeżycia, które warto odreagować, nie wstydźmy się tego, mogą być to stare „zapyziałe” problemy i problemiki, które zadomowiły się w nas na dłużej.

Relaks

Masaż ten gorąco polecam wszystkim zestresowanym osobom, osobom żyjącym w ciągłym biegu, i tym osobom, które nie mają dla siebie nigdy czasu.  Ten masaż jest oddaniem czci dla ich ciała i ukojeniem nerwów.

Masaż w większości czasu wykonywany jest przedramionami. Do masażu używam gorącego, 100% oleju kokosowego na specjalne życzenie przed masażem ciało może być poddane dodatkowej pieszczocie w postaci peelingu z soli morskiej, brzoskwini i miodu. Oczywiście bez konserwantów i chemii.

Cena 2 godz. masażu relaksacyjnego to 150 zł dla pań, a 180 zł dla panów+ ewentualne 15-20 min peelingu 30 zł

Masaż ten proponuję w godzinach wieczornych, początek między 19 a 20 (w miarę możliwości moich i osoby zainteresowanej). Masaż ten również wykonuję we wcześniejszych godzinach lecz wtedy w Ośrodku jest oczywisty ruch i słyszalne dźwięki z poczekalni, które nie gwarantują pełnego komfortu podczas masażu.

 

Ps. Jeżeli wiele Wymagasz od siebie, Stawiasz na najlepsze produkty, Wymagasz od innych poświęceń i zaangażowania, to ten masaż relaksacyjny jest najlepszym masażem dla Ciebie. Wyluzuj:-)

Jest wiele masaży…, ale jeden, jedyny dla Ciebie. Tak jak jedna, jedyna jesteś Ty:-)

 

Polecam Tomek Ciszewski tel. 501505011